Kamery sportowe GoPro

Czasy, gdy do nagrania filmu był potrzebny profesjonalny sprzęt video obsługiwany przez wykształconego operatora bezpowrotnie już minęły. Dziś każdy z nas może praktycznie w ciągu dosłownie paru minut nagrać i zmontować wysokiej jakości film video. przyczyniły się do tego popularne i stosunkowo niedrogie kamery sportowe. A liderem w tym właśnie segmencie jest firma GoPro.

Kamerka sportowa GoPro – moda czy wygoda?

Nasz rynek sprzętu video oferuje wiele modeli kamer sportowych , ale nie zawsze są one połączeniem funkcjonalności, mody czy wygody użytkowania.
W ostatnich latach widzimy zdecydowany wzrost popularności kamer GoPro. Szczególnie w segmencie wysokiej i średniej jakości. Dziś kamerkę GoPro np model Hero kupimy w cenie nieco tylko wyższej niż 500 złotych, Natomiast najnowsze jej wcielenia GoPro Hero 4 już w cenie 1500 – 2000 złotych.

Kamery sportowe GoPro
I to już w komplecie z zestawem popularnych, bazowych akcesoriów. I właśnie z uwagi na te przedstawione wcześniej cechy produkty tego typu powinny być stawiane jako przykład geniuszu łączącego zaawansowaną technikę z nadzwyczajną funkcjonalnością. No bo jak inaczej nazwać kamerę, którą można nosić na kijku, na głowie czy klatce piersiowej? Geniusz prostoty.

Dla kogo kamera sportowa GoPro?

Kamery typu GoPro powinny zainteresować głównie tych, którzy zajmują się sportami wyczynowymi, wspinaczkami górskimi, ekstremalną jazdą na skuterze wodnym itd. Kamery tego typu są wodoodporne i trudno je zniszczyć nawet, gdy spadną z kilku metrów na twardy beton. Ich zaletą jest jakość nagrywania oraz bardzo wytrzymała bateria. Aby przekonać się jak działa kamera GoPro, możemy posłużyć się popularnym serwisem YouTube i jego gwiazdami. Kanały typu AdBuster, SciFan, MocnyVlog i wiele, wiele innych korzystają z kamer GoPro, ponieważ dzięki nim mają swobodę w nagrywaniu i nie muszą werbować osób trzecich do kontrolowania wszystkiego przy statywie.

Dużą zaletą kamer sportowych GoPro (tak, to są kamery stricte sportowe) jest łatwość ich adaptacji do nowych zadań i wyzwań. Wystarczy tylko dokupić odpowiednie akcesoria umożliwiające czy to zabranie kamery pod wodę (obudowa wodoodporna), nagranie karkołomnego zjazdu rowerem (uchwyt na kierownicę czy wreszcie jej montaż za pomocą pasów czy przyssawek do kasku narciarskiego czy motocyklowego. Pasują dosłownie wszędzie.

Chcecie kupić kamerkę GoPro? – zapraszamy do naszego sklepu internetowego TechSat24.pl.